Mládežníci zakončili sezónu
O víkendu skončila mistrovská sezóna také pro naše malé fotbalisty.
Mladší přípravka skončila druhá na domácím turnaji v Divišově.
O/D - Teplýšovice 6:0
O/D - Pravonín 7:7
Starší přípravka sehrála zápas ve Vlašimi.
O víkendu na naše týmy čeká Sokolský den v Ostředku.